Популярна у соціальних мережах український астрологічний експерт Яна Тимощук зробила новий прогноз на події в Україні на березень 2024 року. Астрологиня розповіла, які відбуватимуться події першого місяця весни, чи продовжить Росія обстрілювати Україну, а також про те, чи готова країна-агресор припинити війну.

Про це Яна Тимощук розповіла журналістам одного з українських видань у великому інтерв'ю.

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Які події на нас чекають у березні?

Україна готується до наступу Є енергія прискорення перемоги, бажання створити певну фінансову подушку та незалежність. У тому числі, є енергія створення.

Також у березні включиться вищий суд. Ми матимемо якусь реорганізацію у формі найвищої судової влади, гілки, законодавчої системи. Протягом трьох місяців Україна очікує на наступ Російської Федерації. З травня ми почнемо готуватися до цього.

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Коли ми матимемо чергову допомогу від партнерів?

У березні, квітні, травні, червні, липні, серпні, вересні, жовтні та листопаді включно постійно йтиметься про допомогу Україні, постійно підбиратимуть якісь способи та методи для допомоги. Але, можливо, таке, що нам спочатку озвучать одне, а потім інше. Через це можливі розбіжності та хаос.

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Яка ситуація буде щодо обстрілів?

У березні удари будуть точковими та важкими. Україна, до речі, теж битиме по різних об'єктах Росії. Щодо саме нашої країни, то в зоні ризику будуть Одеса, Харків та Харківська область, Дніпро, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Запоріжжя та Запорізька область, Херсон та Херсонська область, Львів, Чернігів, Київ.

До речі, наприкінці лютого готуються провокації, пов'язані із Придністров'ям. Найнебезпечніші дні - до 15 березня. Можуть бути масовані атаки, наступ на певних ділянках фронту.

Яким березень буде для Росії? Чи справді там назріває переворот, про який говорять багато езотериків?

Я бачу, що у березні там буде багато втрат. Люди залишатимуться без свого житла. Цього місяця Росія може ухвалити рішення зупинити війну, розпочнеться новий цикл. Тобто вони мають наміри йти далі, але поки вони призупинять удари по Україні.

Вони все буде дуже погано з економікою. Вони це приховують, але факт лишається фактом. Є загроза для портів. З моря багато запускатиметься. Крім того, Росія може укладати нові домовленості та спілки. Щось вона візьме під контроль. Велике фінансування Росія спрямує на окуповані території.

Також можна сказати, що у березні буде багато хвороб.

Іде енергія на певну боротьбу, бо є зв'язок із нечесними партнерами. Вони можуть сильно нашкодити Росії у різний спосіб, але в основному це будуть якісь політичні теми. Може бути навіть бійка.

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Ви сказали, що Росія може призупинити війну. Тобто вона може повторитись через якийсь час?

Так, зараз Росія хоче її призупинити і може це зробити протягом 9 місяців. Вона вийде мирні переговори. Однак треба розуміти, що загалом найближчим часом буде напруженим, бо будуть великі ілюзії, обман, буде розкрито всю інформацію. Йде інформація про масові смерті влади. Щось відбуватиметься у Росії, що призведе до трансформації.

Переворот у росії, обстріли та хаотична допомога: астрологиня розповіла, що

Що буде з мобілізацією найближчим часом?

Добровільно люди туди не підуть. Якщо вона буде масовою, то економіка впаде. В Україні буде бідність, це прірва і дно. Навіть не йдеться про те, щоб мобілізувати 500 тисяч людей.

Раніше повідомлялося, не бійтеся вогню, іноді він не спалює, а гріє: 3 найкращих друзів за знаком Зодіаку.

Також, 13 знак Зодіаку Змієносець: дати народження, характер та історія появи.

Джерело